Bikerstreet Trondheim AS er konkurs
Fredag stengte dørene til Bikerstreet Trondheim pga at bankforbindelsen sa stopp for kreditten. Owe Rovik, som eier Bikerstreet sammen med Svein Mjølhus, måtte da levere inn Trondheims-butikken til skifteretten. Bikerstreet har da igjen hovedbutikken i Stavanger etter at de la ned i Bergen i fjor og at Trondheim nå er stengt. Owe kan fortelle at butikken i Stavanger går godt og at de fra nå av vil satse sine krefter og energi på butikkdriften der. Bikerstreet Trondheim var forhandler av Honda
Publisert: 03.11.2015 kl 17:02
Fredag stengte dørene til Bikerstreet Trondheim pga at bankforbindelsen sa stopp for kreditten. Owe Rovik, som eier Bikerstreet sammen med Svein Mjølhus, måtte da levere inn Trondheims-butikken til skifteretten. Bikerstreet har da igjen hovedbutikken i Stavanger etter at de la ned i Bergen i fjor og at Trondheim nå er stengt. Owe kan fortelle at butikken i Stavanger går godt og at de fra nå av vil satse sine krefter og energi på butikkdriften der.
Bikerstreet Trondheim var forhandler av Honda, Triumph, Vespa, Kymco, Piaggio og Gilera, samt diverse båt og utenbordsmotorprodukter.